Kiedy promienie słoneczne zaglądają częściej do naszych okien, kiedy coraz częściej słychać ptasi śpiew, oznacza to, iż wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwana wiosna. Często wówczas nabieramy energii do działania zmian i aranżacji domu.

Wiosenne dekoracje domu

Kiedy myślimy o wiośnie to przed oczami mamy piękną zieleń i kwiaty. Wiosną znajdziemy wszystkie kolory tęczy, oczywistym kolorem będzie zielony, to kolor budzący się do życia natury, dlatego nigdy nie jest go za dużo. Natomiast kolor żółty – to kolor słońca, które wraca do nas po zimowej przerwie. Do tego dochodzi kolor błękitnego nieba oraz biały, czerwony, fioletowy, czyli kolory wiosennych kwiatów.

Salon – jest wizytówką naszego domu, jeśli zdecydujemy się na wiosenne dekoracje, salon powinien rozkwitnąć nimi najbardziej. Najprostszym sposobem na zaproszenie wiosny do domu, jest udekorowanie go świeżymi kwiatami, umieszczonymi w pięknym wazonie. Najlepiej sprawdzą się rośliny zerwane podczas spacerów. Do tego pasować będą gałązki drzew z małymi listkami.

Kuchnia – jest także polem do popisu dla wszelkich rodzaju ozdób. Planując wiosenne dekoracje, wprowadźmy kolorowe naczynia i akcesoria, to idealny sposób na łączenie przyjemnego z pożytecznym. Odpowiednio dobrane wiosenne dekoracje posłużą nam nie tylko wiosną, ale również cały rok. W tradycyjnym polskim domu nie może zabraknąć rzeżuchy.

Sypialnia – jest miejscem gdzie odpoczywamy, daje poczucie spokoju i harmonię. Udekoruj łóżko kolorową narzutą, zawieś kolorowe zasłony a napewno będą cieszyć oko przez wiele miesięcy.

Każdy wie iż naszą misją jest czynić i inspirować, by nasz dom był piękniejszym domem.