A gdyby tak od razu się wprowadzić? Wykończona, kuchnia, wykończona łazienka, wszystko gotowe. Mieszkanie nadaje się już do zamieszkania. Od razu. Wszystko, może poza dekoracjami, ale to przecież można zrobić w każdej chwili. Brzmi zachęcająco, szczególnie dla tych, którzy cenią czas. Czas, którego nikt nie lubi marnować…

Zakres prac, które obejmują remonty mieszkań pod klucz

Pod klucz czyli w skrócie: doprowadzenie mieszkania od stanu deweloperskiego do stanu mieszkalnego. Położenie podłóg, płytek, tapet, pomalowanie ścian, montaż drzwi, sanitariatów. Pod klucz to również zamontowanie szaf wnękowych, instalacja zabudowy kuchennej itd. A więc kompleksowo.

Finalizacja remontu trwa zazwyczaj około 3 miesięcy. Oczywiście, wszystko zależy od firmy, która wykańcza mieszkanie pod klucz, a także powierzchni mieszania, czy domu. Jedno jest pewne, cały proces trwa szybciej niż gdybyśmy samodzielnie, krok po kroku, remontowali mieszkanie. Remonty mieszkań pod klucz są zatem szybkie, a my szybciej możemy zamieszkać w naszym nowym lokum.

Szybko i… zdrowo

Nie wszyscy lubią wycieczki do marketów budowlanych. Nie wszyscy potrafią samodzielnie stworzyć wizję tego, jak będą wyglądały ich wnętrza. Wizję, a do realizacji przecież daleko. Zlecenie remontu profesjonalnej firmie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią szybkość i profesjonalizm, kompleksowość i wygodę. Remonty to często odmienne zdania domowników, niespodziewane przeszkody.

Nerwowość przy realizacji remontowych planów jest niejako w remonty wpisana. Kolejna i niepodważalna zaleta: remonty mieszkań pod klucz to mniej…stresu.